«Тисячу Зеленського» можна витратити на каток біля головної ялинки Кременчука

444 0
«Тисячу Зеленського» можна витратити на каток біля головної ялинки Кременчука

Каток, який поставили на площі Перемоги в центрі Кременчука, приймає гроші, які виплачувалися кременчужанам за вакцинацію з держбюджету. Цю інформацію підтвердив власник ТОВ «Зірки України» – кременчужанин Олександр Шекера.

Це стало доступно завдяки тому, що підприємець подав заявку в банк і її прийняли. Тож «тисячу Зеленського» можна витратити не лише на театр, спорт, книжки, подорожі залізничним та повітряним транспортом всередині країни, а й на каток у Кременчуці. Зазначимо, що спорткомплекс «Айсберг» не дозволяє розплачуватися за каток грошима за вакцинацію.

Першого листопада Програма Плюс писала про рішення виконкому, яким надали дозвіл на розміщення катка. У документі йдеться про те, що він може стояти там до 27 березня. Але сьогодні Олександр Шекера сказав, що каток стоятиме до 8-13 березня.

Що відомо про ТОВ і його керівника?

Шекера Олександр Васильович заснував ТОВ «Зірки України» 26 вересня 2019 року – трохи більше, ніж два роки тому. Сама компанія знаходиться у квартирі житлового будинку на наб. Лейтенанта Дніпрова, 12-А. Основний напрям роботи ТОВ – концертна та театральна діяльність, другорядні: роздрібна торгівля з лотків, надання послуг бронювання, працевлаштування, професійна, наукова та технічна діяльність і фотографування.

Олександр Шекера також заснував ГО «Всеукраїнська асоціація цирків України».

Дані з аналітичної системи YouControlКоментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация