У другому кварталі 2022 року: стало відомо, коли вакциновані кременчужани без "Дії" отримають по 1000 гривень

494 0
У другому кварталі 2022 року: стало відомо, коли вакциновані кременчужани без "Дії" отримають по 1000 гривень

Кременчужани, які щепилися від COVID-19 та не мають застосунку "Дія", цифрових застосунків банків чи банківських карток, зможуть отримати 1 000 гривень у рамках програми "єПідтримка" з другого кварталу або з другого півріччя 2022 року.

На цю програму в держбюджет на 2022 рік передбачено 3 млрд грн.

Про це під час брифінгу заявив заступник керівника Офісу президента Ростислав Шурма.

"Ми зробили ставку на цифровий канал отримання цих коштів як найбільш ефективний і найбільш швидкий. Для тих людей, які не будуть в змозі отримати кошти цифровим способом або через відсутність застосунку «Дія», або через відсутність цифрового банкінгу, або через відсутність пластикових карток, буде в другому кварталі або в другому півріччі 2022 року запропонований механізм отримання цих коштів", – повідомляють у офісі президента.

Нагадаємо, державна програма виплат тисячі гривень кожному українцю за повний курс щеплення від COVID-19 розпочалася ще 19 грудня 2021 року, виплати досі тривають. Витратити ці кошти можна на спортзал, книги, на квитки до кінотеатру, театру чи на концерти, а також можна буде придбати квиток на потяг чи літак у межах України. Люди віком від 60 років можуть витратити 1 000 гривень на ліки.

Зауважимо, що отримані кошти не вийде перекинути на іншу картку або витратити на щось інше, крім вищевказаного переліку.

Наразі ж подати заявку можна в додатку "Дія", скористатися цією програмою можуть українці віком від 18 років за наявності "зеленого" сертифіката в застосунку.Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация