Вартість біометричних документів зросла: скільки кременчужанам доведеться викласти за ID-паспорт

223 0
Вартість біометричних документів зросла: скільки кременчужанам доведеться викласти за ID-паспорт

Від 1 січня для всіх українців підвищилась вартість оформлення паспорта громадянина України у формі ID-картки та закордонного паспорта.

За інформацією Державної міграційної служби, це пов’язано із підвищенням на підприємстві "Поліграфічний комбінат "Україна" цін на матеріали та сировину, з яких виготовляються документи.

Таким чином, вартість виготовлення ID-паспорта для громадянина України буде наступним:

- у термін до 20 робочих днів становитиме 372 грн, з яких 126 грн – це вартість адмінпослуги та 246 грн – вартість бланка;

- виготовлення до 10 робочих днів коштуватиме 498 грн, з яких 252 грн – це вартість адмінпослуги та 246 грн – вартість бланка.

Та варто зауважити, що перше виготовлення ID-картки для українця – безкоштовне, а вже далі буде платним.

Вартість виготовлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон:

- у термін до 20 робочих днів становитиме 733 грн, з яких 352 грн – це вартість адмінпослуги та 381 грн – вартість бланка;

- до 7 робочих днів та до 3 робочих днів у разі наявності підстав – 1 085 грн, з яких 704 грн – це вартість адмінпослуги та 381 грн – вартість бланка.

"Громадяни України, які здійснили оплату адміністративних послуг та подали заяви для оформлення документів до 31 грудня 2021 року, отримають документи за старими цінами. Ті ж особи, які здійснили оплату адміністративних послуг до 31 грудня, але заяву для оформлення документів ще не подавали, матимуть можливість здійснити доплату за тарифами, що діятимуть на момент подачі відповідних заяв", - йдеться в повідомленні служби.


Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация