«Карантинні» 8 тисяч: Уряд виплатить допомогу кременчужанам, які не отримали гроші через невірно вказану інформацію

343 0
«Карантинні» 8 тисяч: Уряд виплатить допомогу кременчужанам, які не отримали гроші через невірно вказану інформацію

Уряд виплатить українцям недоотримані суми допомоги в розмірі 8000 гривень, які подали заяви у квітні-травні 2021 року, але не отримали її через невірно вказану інформацію про банківський рахунок.

Про це повідомили в Міністерстві соціальної політики.

«Постановою Уряду надано можливість застрахованим особам, які зверталися щодо оформлення допомоги у квітні-травні поточного року у зв’язку із запровадженням в окремих регіонах „червоного“ рівня карантинних обмежень, але не змогли отримати допомогу застрахованим особам через неправильно зазначені банківські реквізити, повторно звернутися через Портал Дія для її отримання», — сказано в повідомленні.

Згодом таким особам від Мінцифри прийде повідомлення в додатку Дія.

«Інформація про необхідність подання повідомлення про уточнення реквізитів банківського рахунка для виплати допомоги надійде застрахованим особам від Міністерства цифрової трансформації України засобами Порталу Дія, зокрема з використанням мобільного додатка Порталу Дія», — пояснюють у Мінсоцполітики.

Що потрібно зробити, щоб отримати виплату. 

Застраховані особи після надходження відповідного повідомлення для отримання допомоги в розмірі 8000 гривень зможуть до 15 грудня 2021 року включно сформувати та подати повідомлення засобами Порталу Дія із зазначенням правильних реквізитів банківського рахунка для виплати 8000 гривень.

Перерахування допомоги буде проводити АТ «Ощадбанк» на банківський рахунок (за стандартом IBAN) у банку, в якому відкрито рахунок, зазначений у повідомленні.Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация