До Кременчука завітали з Мінцифри та Полтавської ОДА – хвалили роботу команди підтримки Дії. ФОТО

247 0
До Кременчука завітали з Мінцифри та Полтавської ОДА – хвалили роботу команди підтримки Дії. ФОТО

Сьогодні, 25 листопада, у Кременчуцькому міському палаці культури відбулася презентація команди підтримки Дії – офлайн-пункту допомоги із COVID-сертифікатами. Сама команда складається з однієї людини – це волонтер, студент КрНУ, який допомагає всім охочим отримати COVID-сертифікат у мобільному додатку або на порталі Дії. Команду з однієї людини створили на базі міського центру вакцинації населення від коронавірусу.

В честь такого нововведення до МПК приїхали керівник із розвитку електронних послуг у Мінцифрі Мстислав Банік та заступник голови Полтавської обласної державної адміністрації з питань цифрового розвитку Ігор Панченко. Кременчук – одне з шести міст (разом з Сумами, Харковом, Полтавою, Дніпром та Кам’янським), яке має відвідати Мстислав Банік. Сьогодні він уже був у Полтаві й після заходу має відправитися до Дніпра.

Гості розповіли, що на Полтавщині діє десять точок підтримки щодо формування COVID-сертифікатів. Дев’ять із них – це команди підтримки: чотири в Полтавському, три в Кременчуцькому та по одному в Лубенському та Миргородському районах. Десятий – це Дія.Бізнес у Полтаві.

Також заговорили про ЦНАПи. Із 47, які функціонують в області, 41 уже консультує місцевих мешканців щодо Дії та отримання сертифікату. До кінця листопада залишилося менш ніж тиждень, а в Мінцифри хочуть налагодити контакти з усіма ЦНАПами Полтавщини. До кінця року хочуть, щоб і їхні виокремлені підрозділи, а таких 45, також долучилися до мережі консультування Дії.

Зазначимо, що для цієї презентації всіх присутніх кременчужан, які хотіли отримати щеплення від коронавірусу, вивели. Чому це зробили і яким чином вони б заважали, невідомо.Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация