Майже тисяча дітей мають забути про розвиток? Про закриття центру позашкільної освіти в Кременчуці

1 039 0
Майже тисяча дітей мають забути про розвиток? Про закриття центру позашкільної освіти в Кременчуці

Питання освіти та розвитку в Кременчуці останнім часом стоїть дуже гостро.Мешканці міста стали свідками «реорганізації» бібліотек з закриттям частини філіалів та звільненням приміщень, які згодом можуть стати магазинами чи іншими місцями надання комерційних послуг. Тепер на розгляд депутатів винесли рішення про приєднання центру позашкільної освіти «Лідер» до еколого-натуралістичного центру (який згодом змінить назву на «Спектр»).

Вслід за найпопулярнішою петицією про повернення школярів за парти, на сайті виконкому Кременчуцької міської ради з’явилося звернення батьків про незакриття «Лідера». Від імені дорослих та маленьких мешканців міста виступила кременчужанка Марина.

У петиції йдеться про те, що якщо рішення приймуть, це суперечитиме Плану пріоритетних дій Уряду на 2021 рік, в якому забезпечення доступності позашкільної освіти визнали одним із важливих пунктів.

 

«Ми проти такої антидержавної політики, яка позбавляє дітей якісної позашкільної освіти», - йдеться у документі.

 

Міський голова Віталій Малецький зайшов здалеку. Здавалося б, лише нещодавно він розповідав про те, як у Лідері все погано – щоб налаштувати суспільство проти діяльності закладу. Але як виявляється, ще 15 вересня він заборонив працювати сумісникам та відкривати нові гуртки в закладі. За підрахунками авторки петиції, щонайменш 15 керівників залишилися без роботи, і приблизно 400 вихованців – без улюблених місць позашкільної освіти.

Серед вихованців Лідера – кандидати в майстри спорту, авіамоделісти, судномоделісти, ракетомоделісти, картингісти… Міська влада збирається зробити історією місце, яке «випустило» з-під свого крила тисячі дітей. І виходить так, що своїм рішенням чиновники хочуть перевести в природознавчий заклад майже тисячу учнів, які мають потенціал у технічній галузі.

Петиція доступна за посиланням: https://petition.kremen.gov.ua/petition/show/291.Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация