КП "Кременчук АКВА-СЕРВІС" потребує 13 млн грн на 2022 рік - в основному на зарплату працівникам

174 0
КП "Кременчук АКВА-СЕРВІС" потребує 13 млн грн на 2022 рік - в основному на зарплату працівникам

КП "Кременчук АКВА – СЕРВІС", діяльність якого спрямована зокрема на рятування життя і охорону здоров’я людей на водних об’єктах Кременчуцької міської територіальної громади, оприлюднило свою Програму розвитку на наступний 2022 рік.

Згідно з документом, для повноцінного здійснення своєї роботи підприємство потребує фінансування з міського бюджету в розмірі 13 млн 577,040 тис. грн

З цих коштів, 10 млн 701,760 тис. грн буде спрямовано на заробітну плату робітникам. Зазначається, що на КП "Кременчук АКВА_СЕРВІС" працює 36 людей (керівників – 4, професіонали – 2, фахівці (спеціалісти) - 4, технічні службовці -1, робітники (водолази, мотористи-стернові, водії, оператор самохідної транспортної машини, тракторист) - 18, найпростіші професії (прибиральник території та робітники з благоустрою) – 7). 

Усі інші кошти підуть на розширення зони дії рятувальних постів, шляхом створення нових облаштованих місць масового відпочинку населення біля води, їх комплектування необхідним рятувальним спорядженням, обслуговування та утримання.

Також в 2022 році працівники КП продовжуватимуть займатися існуючими місцями масового відпочинку громадян біля води, яких налічується вісім. Там будуть встановлюються тіньові навіси, лави, роздягальні, туалети, приміщення для рятувальників. Крім того, туди завозитимуть пісок.

Щодо планів, то в наступному році рятувальники купувати щось масштабне не планують - хочуть купити машину для прибирання пляжів MANTA (або аналог), вартістю 405 тис. грн, підвісний двигун, який коштуватиме десь приблизно 60 тис.грн і комперсор для заправки аквалангів за 355 тис. грн. 

Але в 2023 році в них не такі вже скромні запити -  вони планують придбання катера "Tuna", навісного двигуна, а також автомобіля марки TOYOTA HILAX (пікап) за 1 млн грн. 



Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация