У Кременчуці та Горішніх Плавнях активізувалися шахраї - громадян обдирають як липку

247 0
У Кременчуці та Горішніх Плавнях активізувалися шахраї - громадян обдирають як липку

Шахраї продовжують дурити кременчужан і мешканців сусідніх Горішніх Плавнів і про нові такі випадки повідомила сьогодні пресслужба міського відділу поліції й ВП №2. 

Так учора, 2 листопада, до правоохоронців звернулася жінка 1958 року народження, яка розповіла, що самостійно перерахувала кошти в сумі 130 тисяч гривень на невстановлений сайт, після дзвінка невідомої особи, яка обіцяла додатковий заробіток. Незрозуміло, на що сподівалася громадянка, вчинивши такі дії, адже додатковий заробіток передбачає плюс у гаманці, а не навпаки. 

Так само втратив свої кошти і молодий чоловік 1990 року народження. Правоохоронцям він повідомив про те, що з 27.10 до 1.11 невідома особа через додаток "Telegram" під приводом інвестиції грошей для миттєвого заробітку заволоділа його грошима в сумі 1600 грн, які він перерахував на банківський рахунок. 

Також учора до поліції звернувся чоловік 1975 року народження, який невдало купив брикети в мережі інтернет. Перерахувавши 3700 гривень "продавцю", товар він не отримав, як і свої гроші назад.

З діркою в гаманці залишилася і мешканка міста Горішні Плавні 1954 року народження, поспілкувавшись із "працівником банку", який виманив у неї дані картки і зняв з неї все, що було, а було там 5 тисяч 762 гривні. Аналогічна ситуація сталася з чоловіком 1974 року народження, який втратив із картки 15 тисяч 968 гривень. Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация