Вступникам на замітку: вже оголосили дати проведення пробного ЗНО у 2022 році. Про що потрібно знати?

289 0
Вступникам на замітку: вже оголосили дати проведення пробного ЗНО у 2022 році. Про що потрібно знати?

В Українському центрі оцінювання якості освіти вже оприлюднили дати проведення пробного ЗНО у 2022 році.

Перший пробний іспит запланований на 19 березня 2022 року – це буде тестування з української мови та української мови і літератури.

Тестування з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, а також з іноземних мов (англійської, іспанської, німецької та французької) відбудеться аж 26 березня.

Варто зауважити, що у день проведення пробного ЗНО кожен зареєстрований учасник може скласти тест з одного навчального предмета.

Щодо результатів пробного ЗНО, то особи, які введуть свої відповіді на спеціальному сервісі, їх буде оприлюднено на особистих інформаційних сторінках.

Так, 25 березня буде оприлюднено результати з української мови, української мови і літератури, а 1 квітня з усіх інших навчальних предметів.

Реєстрація для участі у пробному ЗНО-2022 триватиме з 5 до 22 січня 2022 року. Зареєструватися можна буде на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти.

Як відомо, участь у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні надає можливість майбутнім вступникам ознайомитись з процедурою проведення та відчути атмосферу "реального" тестування. Тестові завдання ПЗНО є аналогічними з тими, що використовуються під час зовнішнього оцінювання.Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация