Розпорядження.  Мер Кременчука Малецький про трагічний випадок, що стався з дітьми в дитсадку №19

1 783 0
Розпорядження.  Мер Кременчука Малецький про трагічний випадок, що стався з дітьми в дитсадку №19

Кременчуцький міський голова Віталій Малецький підписав спеціальне розпорядження з назвою «Про проведення розслідування нещасного випадку»

Й мова про надзвичайно трагічний випадок, що стався 21 жовтня в дитячому садку №19, де від падіння дерева постраждали діти й мова про смертельний випадок теж.

Розпорядження, яке підписав мер нашого міста вчора, - таке: «У зв’язку з нещасним випадком, що трапився 21.10.2021 на території Кременчуцького закладу дошкільної освіти (ясла-садочок) № 19 Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області, відповідно до рішення виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області  від 05.03.2021 № 305 «Про затвердження персонального складу комісії з обстеження стану зелених насаджень на території Кременчуцької міської територіальної громади», Положення про порядок розслідування нещасних випадків, що сталися із здобувачами освіти під час освітнього процесу, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України № 659 від 16.05.2019, керуючись ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

  1. Департаменту освіти Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області (Москалик Г.Ф.) ініціювати проведення розслідування нещасного випадку, що трапився 21.10.2021 на території Кременчуцького закладу дошкільної освіти (ясла-садочок) № 19 Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області.
  2. Департаменту житлово-комунального господарства Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області (Москалик І.В.) та Департаменту освіти Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області (Москалик Г.Ф.) ініціювати проведення обстеження зелених насаджень на територіях закладів дошкільної та шкільної освіти комісією з обстеження стану зелених насаджень на території Кременчуцької міської територіальної громади із залученням представників закладів дошкільної та шкільної освіти.
  3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника міського голови Усанову О.П. та заступника міського голови – Директора Департаменту житлово-комунального господарства Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області Москалика І.В.»

P.S. Про що слід додати – в розпорядженні міського голови немає пунктів, які традиційно приймаються в таких випадках у європейських країнах. Й вочевидь, першим би мало бути повідомлення про тимчасове відсторонення від роботи на час перевірки відповідальних осіб з міськвиконкому.  

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация