Понад мільйон гривень штрафу, або Як на Полтавщині поліцейські карали за неправильно надіті маски

269 0
Понад мільйон гривень штрафу, або Як на Полтавщині поліцейські карали за неправильно надіті маски

Цього року на Полтавщині правоохоронці наклали понад 1 200 000 грн штрафів за перебування під час дії карантину без засобів індивідуального захисту, які повинні закривати ніс та рот.

Крім уже накладених штрафів, поліцейські також призначили понад пів мільйона гривень підприємцям Полтавщини за порушення правил карантину.

Як повідомляють у відділі комунікації поліції Полтавщини, від початку введення обмежувальних заходів на території області працюють спеціальні мобільні групи, що стежать за дотриманням карантинних вимог.

"В області контроль за дотриманням карантинних заходів здійснюють 34 мобільні групи. Три з них – спільні, у складі яких чергують поліцейські та спеціалісти Держпродспоживслужби. Інші – це суто поліцейські екіпажі", - зауважив заступник начальника поліції Полтавщини Максим Ахрамєєв.

Лише за вересень правоохоронці склали 12 протоколів за порушення правил карантину та 42 постанови за відсутність масок.

Порушення за ч. 1 ст. 44-3 тягне за собою накладення штрафу на громадян від 1 до 2 тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, а це від 17 000 грн до 34 000 грн, а також на посадових осіб - від 2 до 10 тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, або від 34 000 грн та 170 000 грн відповідно.

Порушення за ч. 2 ст. 44-3 тягне за собою накладення штрафу на громадян від 10 до 15 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, або від 170 до 255 грн.

 

Читайте також: З 21 жовтня поліція перевірятиме у пасажирів СOVID-сертифікати за QR-кодом.

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация