На аварійному перехресті в центрі Кременчука з'являться світлофори - витратять на них майже 1,5 млн грн

672 0
На аварійному перехресті в центрі Кременчука з'являться світлофори - витратять на них майже 1,5 млн грн

У центрі Кременчука, ще на одному з небезпечних перехресть, таки з'явиться світлофор.

Відповідно до оприлюдненої на сайті публічних закупівель Prozorro інформації, світлофорний об’єкт облаштують на розі вулиць Сумської та Лікаря Богаєвського, в центрі міста, де останнім часом збільшилася кількість аварій. Він повинен з'явитися до 20 грудня цього року.

Вартість робіт оцінена замовником - майже півтора мільйона гривень, тож з цього можна зробити висновок, що світлофор буде хорошим. 

 

 

Як повідомляється в тендерній документації, підрядник, який переможе в торгах, має спочатку виконати підготовчі роботи, зокрема провести демонтаж елементів проїзної частини та тротуару і демонтаж наявних на перехресті світлофорів.

Також він повинен улаштувати огородження й нове покриття на тротуарі й розритій до цього ділянці дороги на проїжджій частині. Після цього на перехресті мають з'явитися світлофори, що вказуватимуть рух як водіям, так і пішоходам.

Єдине, що варто відмітити, це кінцева реакція влади "щось робити" тільки після того, як щось там десь трапляється і трапляється систематично, як у даному випадку, коли на перехресті постраждала не одна людина й не одна автівка. 

Можливо, нашим чиновникам слід замислитися і заворушитися активніше, щоб не допускати такої кількості прецедентів. 

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация