До уваги кременчужан: у Мін'юсті оприлюднили порядок визнання права на земельну ділянку

87 0
До уваги кременчужан: у Мін'юсті оприлюднили порядок визнання права на земельну ділянку

Оформлення права власності на земельну ділянку особою, яка має право на земельну частку (пай), перш за все передбачає наявність у такої особи документа, що підтверджує відповідне право на зазначену частку (пай).

Про це у Facebook повідомляє Офіс протидії рейдерству.

Одним з таких документів є рішення суду про визнання права на земельну частку (пай). Так, у разі перешкод в отриманні сертифіката на земельну частку (пай) особа вправі використати судову форму захисту.

З позовом про визнання права на земельну частку (пай) можуть звертатися також спадкоємці померлих колишніх членів колективних сільськогосподарських підприємств, сільськогосподарських кооперативів, сільськогосподарських акціонерних товариств, у тому числі створених на базі радгоспів та інших державних сільськогосподарських підприємств.

"Разом з тим аналіз судової практики свідчить про складність цієї категорії справ як у питаннях доведення фактів, якими обґрунтовані позовні вимоги, так і правильної юридичної кваліфікації наявних правовідносин сторін", — ідеться в повідомленні.

Зазначається, що позивачі доволі часто отримують відмову в задоволенні позову з мотивів недоведеності позовних вимог, зокрема факту членства у вказаних вище підприємствах.

Крім того, для спадкоємців доведення факту членства спадкодавця в таких підприємствах є недостатнім, оскільки вони мають також довести факт виникнення у спадкодавця права на зазначену частку (пай).

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация