Небачені раніше показники. У Кременчуці сьогодні новий коронавірусний антирекорд

619 0
Небачені раніше показники. У Кременчуці сьогодні новий коронавірусний антирекорд

Чиновники Кременчуцького міськвиконкому повідомляють про новий коронавірусний антирекорд, який у нашому місті не реєстрували з минулої зими.

За тим, що оприлюднено, - сьогодні в місті зареєстровано сто одинадцять нових випадків захворювання на коронавірусну хворобу. Захворіли сімдесят три жінки віком від 24 до 90 років, тридцять один чоловік віком від 19 до 80 років, шість дітей віком від 4 до 15 років та одна дівчина-підліток 18 років. Із вперше виявлених випадків захворювання сто три пацієнти перебувають на амбулаторному лікуванні під наглядом сімейних лікарів, вісім лікуються в інфекційних шпиталях.

Усього в інфекційних шпиталях - сто вісім пацієнтів. Одужало п'ятнадцять. На жаль, один чоловік 80 років помер. Усього зареєстровано 10357 випадків, одужало 9414 хворих, померло 292. Останнє, про що слід додати, – за прогнозами пік захворюваності на коронавірус ми побачимо наприкінці листопада, а поки що медична система міста витримує навантаження й відсоток госпіталізації хворих – не надто великий, що є втішною інформацією.

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация