Кременчужани отримали можливість відстежувати всі вільні номерні знаки для авто

377 0
Кременчужани отримали можливість відстежувати всі вільні номерні знаки для авто

На сайті ГСЦ МВС запрацював ще один сервіс «Наявність номерних знаків». 

У Головному сервісному центрі МВС пояснюють, що сервіс, який функціонував раніше, дозволяв шукати номерні знаки лише з категорії «платних», відтепер у вільному доступі є абсолютно всі наявні в сервісних центрах МВС номерні знаки.

Є два варіанти алгоритму пошуку вільного номерного знаку:

  • «Наявність в області» — обравши цей критерій пошуку, можна дізнатися про всі номерні знаки, наявні в сервісних центрах МВС та ЦНАПах конкретного регіону, із зазначенням їх вартості та сервісних центрів МВС, де вони є на цей час. Вказавши у полі «Пошук» номер сервісного центру МВС, можна побачити усі номерні знаки, наявні саме в ньому;
  • «Числова комбінація» — за допомогою цього критерію можна легко знайти комбінацію цифр номерного знаку серед усіх сервісних центрів МВС та ЦНАПів.

«Перелік наявних номерних знаків оновлюється в режимі реального часу, тобто, після закріплення номерний знак не відображатиметься. У функціоналі номерні знаки не бронюються. Тому, збираючись до сервісного центру МВС, краще обирати декілька прийнятних варіантів комбінацій, наявних у ньому», — пояснили в МВС.

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация