Роль математики при вступі у ВНЗ посилять, а журналісти і юристи складатимуть іспити у формі ЗНО

378 0
Роль математики при вступі у ВНЗ посилять, а журналісти і юристи складатимуть іспити у формі ЗНО

У Міністерстві освіти планують посилити роль математики для тих, хто планує вступати в заклади вищої освіти, а також ті студенти, які планують продовжити навчання на журналіста чи юриста, будуть складати іспити на магістратуру у формі ЗНО.

У 2022 році збільшать кількість спеціальностей, для вступу на які потрібне буде ЗНО з математики. Також у міністерстві повідомили про запровадження фахового випробування, яке нагадуватиме ЗНО для майбутніх журналістів і правників.

Про все це йдеться у проєкті Умов прийому на навчання для здобуття вищої освіти на 2022 рік, який уже розміщений на сайті МОН.

Здобувати вищу освіту зможуть лише особи, які мають повну загальну середню освіту або освітньо-кваліфікаційний рівень молодшого спеціаліста та освітньо-професійний ступінь фахового молодшого бакалавра.

Отже, ЗНО з математики у 2022 році стане важливим при вступі у виш, але про предмети, з яких необхідно складати іспити, краще поцікавитися безпосередньо в закладі, до якого плануєте вступати.

Для здобуття ступеня магістра за спеціальністю 081 "Право" приймаються бакалаври зі спеціальностей 081 "Право" або 293 "Міжнародне право", а також з напрямів 6.030401 "Правознавство", 6.030202 "Міжнародне право".

Нагадаємо, що реєстрація е-кабінетів вступників на 1 курс бакалаврату розпочинається не раніше 1 липня 2022 року.

Реєстрація вступників для здобуття ступеня магістра розпочнеться 11 травня і закінчиться 3 червня, о 18:00, саме за цей період студенти повинні подати заявки на складання ЄВІ з іноземної мови та ЄФВВ, а прийом документів до вишів - з 21 червня.

Також, згідно з документом, для вступу на магістратуру на спеціальності галузей знань 05 "Соціальні та поведінкові науки", 06 "Журналістика", 07 "Управління та адміністрування", 08 "Право", 28 "Публічне управління та адміністрування", 29 "Міжнародні відносини" потрібні:

- результати ЄВІ з іноземної мови у формі тесту з іноземної мови (англійська, німецька, французька або іспанська) або вступного іспиту;

- результати ЄФВВ, складовими якого є предметний тест та тест загальної навчальної компетентності.

Для вступу на інші спеціальності:

- результати ЄВІ з іноземної мови у формі тесту;

- результати ЄФВВ.

 

Читайте також: Нові правила вступу до вишів у 2022 році: що змінилося та як тепер подавати заяву для вступу

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация