В Україні оприлюднили перелік вишів за ступенями ризику: КрНУ та педколедж – посередині

344 0
В Україні оприлюднили перелік вишів за ступенями ризику: КрНУ та педколедж – посередині

Цього року визначення ступеня ризику від провадження господарської діяльності у сфері вищої освіти вперше запроваджено в Єдиній державній електронній базі з питань освіти. Саме це дозволило підвищити об`єктивність та прозорість оцінки, яку отримали українські заклади вищої освіти.

Відповідний перелік ВНЗ за ступенями ризику сформувала та оприлюднила Державна служба якості освіти. Загалом оцінка ступеня ризику університету здійснюється за декількома критеріями - чисельністю здобувачів освіти за останні три роки, кількістю науково-педагогічних працівників, станом оприлюднення на сайті визначених законодавством документів та інформації, кількістю порушень вимог законодавства у сфері вищої освіти.

Окрім того, враховується також наявність відокремлених структурних підрозділів, наявність іноземних студентів та частка неакредитованих спеціальностей і освітніх програм.

До високого рівня потрапили лише 64 заклади вищої освіти в Україні, а от середній рівень ризику мають 209 вишів, серед них: 3 полтавських та 2 кременчуцьких. Іще один полтавський університет отримав високий рівень ризику.

Як не дивно, Кременчуцький національний університет та педагогічний коледж ім. А. С. Макаренка отримали по 35 та 25 балів відповідно.

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация