Головних лікарів за підробку свідоцтв про вакцинацію МОЗ вимагає відсторонити від роботи

302 0
Головних лікарів за підробку свідоцтв про вакцинацію МОЗ вимагає відсторонити від роботи

Міністерство охорони здоров’я України вимагає відсторонювати головлікарів за підробку свідоцтв про вакцинацію в їхніх лікарнях. Їх можуть відсторонювати від обов’язків на час слідства.

Про це повідомляє МОЗ.

За словами міністра охорони здоров’я Віктора Ляшка, на сьогодні на кількох лікарів уже відкрили кримінальні справи за підробку свідоцтв.

«Ми офіційно направимо подання до власників закладів охорони здоров’я, де працюють ці лікарі, — об’єднаних територіальних громад — з проханням відсторонити від роботи керівників цих установ на час проведення слідства. Переконані, що керівники повинні нести персональну відповідальність за те, що відбувається в їхніх лікарнях», — додав він.

Якщо слідство виявить, що головний лікар не був причетний до махінацій, його поновлять на посаді. У разі повторного порушення МОЗ ініціюватиме анулювання ліцензії лікарні та розрив її контракту з Національною службою здоров’я. Після цього територіальна громада буде фінансувати лікарню самостійно.

Нагадаємо, вчора відбулася нарада в президента України Володимира Зеленського, за підсумками якої Кабмін найближчим часом повинен запропонувати заходи для боротьби з підробкою тестів і сертифікатів про вакцинацію.

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация