Поліція закрила справу про расистські образи на адресу нардепа з Полтавщини Беленюка

338 0
Поліція закрила справу про расистські образи на адресу нардепа з Полтавщини Беленюка

Поліція закрила кримінальне провадження, відкрите за фактом расистських образ на адресу олімпійського чемпіона і депутата Верховної Ради Жана Беленюка.

Про це йдеться у відповіді Національної поліції.

Справу було відкрито Печерським управлінням поліції 13 серпня за ст. 161 (порушення рівноправності громадян залежно від їх расової приналежності) Кримінального кодексу.

"25.08.2021 у зазначеному кримінальному провадженні прийнято рішення про його закриття на підставі п.2 ч. 1 ст. 284 Кримінального процесуального кодексу", - сказано у відповіді Нацполіції.

Ця стаття означає, що слідчі не знайшли в конфлікті складу кримінального правопорушення. Поліція також підкреслює, що станом на 7 вересня рішення про закриття справи так і не було скасовано ні прокуратурою, ні судом.

Нагадаємо, інцидент стався 13 серпня в центрі Києва. Тоді, за словами спортсмена, до нього підійшли "невідомі молодики", які намагалися спровокувати конфлікт. Як стверджував Жан Беленюк, зокрема, вони сказали: "Чорна мавпа щось знає про патріотизм?" та "Вали до Африки!". Бійки вдалося уникнути, зазначив спортсмен, а згодом він подав заяву до поліції.

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация