Інформація про впровадження дистанційного навчання по всій країні – фейкова. Коментар МОН

433 0
Інформація про впровадження дистанційного навчання по всій країні – фейкова. Коментар МОН

У Міністерстві освіти і науки поспішають спростувати інформацію про запровадження дистанційного навчання в навчальних закладах України найближчим часом.

“У 2021/2022 навчальному році освітній процес у закладах загальної середньої освіти організовується з неухильним дотриманням протиепідемічних заходів у закладах освіти на період карантину, затверджених постановою Головного державного санлікаря № 9, постановою Кабміну №1236, а також згідно з Рекомендаціями щодо організації роботи закладів загальної середньої освіти”, – йдеться в повідомленні МОН.

Взагалі впровадження дистанційного навчання залежить від епідеміологічної ситуації на території України, згідно з якими й встановлюються рівні епідемічної небезпеки поширення COVID-19.

Тобто рівень епіднебезпеки встановлюється водночас на території всіх регіонів рішенням Держкомісії з питань техногенно-екологічної безпеки та НС за ініціативою МОЗ. Відповідно саме рішення розміщується на офіційному інформаційному порталі Кабміну.

Також на вимогу МОЗ для очного навчання потрібно, щоб не менше 80% співробітників навчального закладу були щеплені вакциною від COVID-19, але це в разі встановлення «жовтого» або «помаранчевого» рівня епіднебезпеки.

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация