Тут бачимо, там – ні. Дорожники ігнорують звернення тих, хто живе не вздовж проспектів

325 0
Тут бачимо, там – ні. Дорожники ігнорують звернення тих, хто живе не вздовж проспектів

На сайті виконавчого комітету Кременчуцької міської ради з’явилося повідомлення, яке підійме настрій мешканцям Молодіжного, передусім тих, хто живе на провулку Грозненському, на який можна заїхати з проспекту Лесі Українки. Адже там скоро «з’явиться якісне дорожнє покриття».

Як повідомляють у пресслужбі виконкому, на якість виконання дорожніх робіт впливають декілька чинників, зокрема технічне забезпечення шляховиків і наявність можливості виробляти міцну асфальтобетонну суміш. Але не повідомляють про те, що впливає на порядок виконання робіт.

Можна припустити, що дорогу роблять там, де це зручніше для комунальної техніки, або там, де живуть чиновники виконкому, небідні бізнесмени тощо. Інакше не можна пояснити те, що тривалий час ігнорують звернення кременчужан, які живуть на вулиці Червона Гірка. Відповідна публікація з’явилася на популярному Telegram-каналі.

Автор повідомив, що мешканці приходили до мерії, щоб між будинками №16 та №18 нарешті уклали те саме якісне дорожнє покриття. Але марно, і після дощу залишки асфальту та шматки цегли розмиваються все більше.

 

На фото: вгорі – пров. Грозненський, внизу – вул. Червона Гірка.

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация