«Генетична та інтелектуальна еліта»: зустріч студентів з мером Кременчука відбулася без самого мера

227 0
«Генетична та інтелектуальна еліта»: зустріч студентів з мером Кременчука відбулася без самого мера

Сьогодні, 19 лютого, у великій залі виконкому Кременчуцької міської ради провели зустріч міського голови зі стипендіатами – 34 студентами вищих навчальних закладів (розмір стипендії - 1 613 грн) та 8 учнями професійно-технічних навчальних закладів (розмір стипендії - 1 200 грн), які мають успіхи не лише в навчанні, а й беруть активну участь у громадському житті міста.

Щоправда, самого міського голови не було. Замість нього зі стипендіатами спілкувався заступник мера з питань молоді та спорту Руслан Проценко. Під час зустрічі оголосили приблизний розклад – роздадуть сертифікати та питатимуть дітей, хто на що витратить гроші.

 

 

Звісно, що все було досить сухо без присутності міського голови, який обожнює розповідати на таких заходах про свої роки юності. З обіцяного розпитування обмежилися лише одним хлопцем, який поділився, що хоче покращити свій ноутбук.

 

Читайте також: Хто про що, а мер – про гроші та кар’єру. Стажерам сьогодні натякнули, що можна вірити лише собі

 

Сьогодні, як і завжди, Руслан Проценко був не дуже говірким. Він не надто бадьоро вітав дітей з тим, що вони у своєму віці досягли певних висот. Хоча посада заступника міського голови з питань молоді та спорту має на увазі те, що людина на цій посаді має всіляко заохочувати дітей.

Тому, щоб хоч якось зменшити напруження, до трибуни вийшов чоловік, якого навіть не представили. Він сказав, що нещодавно став керівником з виховної роботи свого закладу й попросив нагадати йому історію виплат такої стипендії. Її запровадили в нашому місті в 1998 році та її розмір був від 30 до 50 гривень.

Він почав говорити про генетичну та інтелектуальну еліту. Додав трохи від себе, після чого від чиновників пролунала пропозиція завершити захід та сфотографуватися на пам’ять.

Зазначимо, що після того, як трансляцію завершили, доступ до відео обмежили, ймовірно, видаливши відео взагалі. Можливо, якраз через фразу про генетичну та інтелектуальну еліту…

 

 

На жаль, практика роздавати стипендії від міського голови, а не мешканців міста, є не тільки в нас. Але це не зовсім доречно, враховуючи те, що мер нашого міста платить такі самі податки, як і кожен місцевий мешканець, і, звісно ж, більш гуманно було назвати ці стипендії – стипендіями Кременчука. Але це вже суто формальне питання.

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация