Зі смолоскипами та з Україною в серці: у Кременчуці відбувся святковий автопробіг. ФОТОрепортаж

3 798 0
Зі смолоскипами та з Україною в серці: у Кременчуці відбувся святковий автопробіг. ФОТОрепортаж

Гучно, з прапорами та смолоскипами завершився вчорашній мото-вело-автопробіг, який відбувся на честь Дня захисника України.

Кременчужани різних поколінь проїхалися містом від КрАЗу до площі Перемоги. Хто приїхав на власному авто, хто у вишиванці на мотоциклі, а хто й узагалі на велосипеді. У святковому заїзді брали участь навіть найменші мешканці міста. Діти були вражені дійством, та ганяли на своїх двоколісних разом зі своїми батьками.

Всі учасники з’їхалися ввечері на площу Перемоги, закінчивши тим самим свій пробіг. Але святкування Дня захисника України цим не завершилося.

Військові, захисники нашої держави, які стримували російську навалу на Донбасі, тримаючи в руках смолоскипи, привітали кременчужан зі святами, побажавши бути терпеливими та сильними перед обличчям ворога, а найголовніше – добробуту та наснаги.

Не забули присутні пом’янути загиблих борців за волю України та української нації. Після цього для кременчужан відбувся імпровізований концерт національних українських пісень.

Узагалі можна сказати, що цьогорічне святкування Дня захисника України, а також інших свят цього дня, у Кременчуці пройшло як треба — з любов’ю до рідної землі та вдячністю захисникам.

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация