Кременчуцьких школярів безкоштовно довезуть до шкіл. Сам же транспорт перевірятимуть "на забитість"

786 0
Кременчуцьких школярів безкоштовно довезуть до шкіл. Сам же транспорт перевірятимуть "на забитість"

Традиційно в День знань у Кременчуці буде запроваджена акція - безкоштовне перевезення школярів у громадському транспорті.

Про це повідомив сьогодні начальник управління транспорту Руслан Івашина.

Він зазначив, що є домовленість з усіма перевізниками, в тому числі й приватними, які працюють у місті Кременчуці, що 1 вересня цього року кременчуцьких школярів у громадському транспорті традиційно перевозитимуть безоплатно.

Також на засіданні виконкому повідомили, що кількість тролейбусів на дорогах міста завтра буде збільшено до 53, а кількість комунальних автобусів – до 10.

Щодо маршрутних таксі, то, за словами начальника відділу транспорту мерії Івашини, їх кількість буде збільшена на 20% (до сьогоднішнього дня маршрутники не випускали додатковий транспорт на вулиці міста, щоб уникнути зайвих витрат через не надто велику завантаженість транспорту – авт).

Інше, про що заявив сьогодні вже мер міста Віталій Малецький, – вимоги до перевезення пасажирів, зокрема щоб їх кількість не перевищувала кількості дозволених (а саме зайнятість громадянами лише сидячих місць), залишаються.

Щоб не було переповнених тролейбусів і маршруток, працівники виконкому будуть моніторити громадський транспорт на зупинках і відслідковувати ці моменти.

Сам "мерський монітор" почнеться з сьомої ранку і довгим для чиновників виконкому не буде.

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация