Шашлички, мангальчик і музика – у лісах Полтавщини раз за разом виявляють протикарантинні гулянки. ФОТО

2 158 0
Шашлички, мангальчик і музика – у лісах Полтавщини раз за разом виявляють протикарантинні гулянки. ФОТО

На початку травня чимало вихідних днів. Хороша погода, здебільшого сонечко роблять свою справу – навіть в умовах карантину мешканцям Кременчука та Полтавської області дуже важко стримати себе, своє нестерпне бажання вибратися із шашличками та мангальчиком до лісу на пікніки та посиденьки під музику. 

Водночас для лісівників це час посиленого патрулювання в лісових масивах. 

Про це повідомили у Полтавському обласному управлінні лісового та мисливського господарства.

Державна лісова охорона разом з працівниками правоохоронних органів та ДСНС проводить спільні рейди в лісах.

Так, минулими вихідними, під час перевірки лісових масивів, була виявлена не одна група людей, які розпалювали багаття на пікніку.

"З відпочиваючими провели роз’яснювальну роботу, повідомивши, що у лісі пожежонебезпечний період, тому слід неухильно дотримуватися правил пожежної безпеки, та пояснили про важливість дотримання карантинних вимог", – йдеться у повідомленні.

Чи подіяли ці бесіди профілактичні на громадян - невідомо. Але можна з упевненістю сказати, що навряд чи вони відразу після розмови зібрали свої речі та поїхали додому. 

Втім декого таки оштрафували, але за порушення, які були з початку нового року. Таких порушників правил пожежної поведінки в лісі, яких притягнуто до адміністративної відповідальності, було троє. Загалом з початку року працівниками державної лісової охорони проведено 377 рейдів.

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация