Страшно. Контактне коло кременчужанок, у яких підтвердився COVID-19, відмовилося від ізоляції в лікарні

9 908 0
Страшно. Контактне коло кременчужанок, у яких підтвердився COVID-19, відмовилося від ізоляції в лікарні

Але пообіцяли, що самоізолюються. Це аж ніяк не означає, що вони два тижні просидять удома.

Сьогодні, 2 квітня, під час щоденного засідання штабу не тільки підтвердили, що в Кременчуці діагностували два нових випадки захворювання на COVID-19, а й порадували новиною — встановили їхнє контактне коло осіб.

Але те, про що повідомили потім, надії на краще не вселяє. Незважаючи на те, що контактні особи відомі, вони відмовилися від ізоляції в лікарні. Натомість обрали інший шлях — самоізоляцію у себе вдома. Мер сказав, що умови для цього створені, бо ті, хто контактували з інфікованими, живуть у приватному будинку.

З одного боку, зрозуміти можна — умови в кременчуцьких лікарнях далеко не європейські. З іншого — ніхто цих людей тепер не контролюватиме, і зможуть вони спокійно ходити в магазини, на роботу або гуляти містом. І не важливо, в засобах індивідуального захисту чи ні.

Навіть якщо вони не відчувають симптомів, вони можуть розносити інфекцію. І не факт, що ті самі друзі та знайомі знають про цей випадок, тому що в мерії сказали, що прізвища осіб не оголошуватимуть. Тож тепер залишається сподіватися лише на совість самоізольованих.

 

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация