Програма "Доступне житло": дозволити собі можуть лише кременчуцькі котики. ФОТО

973 0
Програма "Доступне житло": дозволити собі можуть лише кременчуцькі котики. ФОТО

Перший котобудинок нещодавно з’явився в Кременчуці  і встиг завоювати серця вуличних котиків нашого міста.

 

 

Взагалі це дуже гарна ідея, адже котикам потрібно десь зимувати. Частіше це підвали багатоповерхівок, але деякі кременчужани та комунальники не бажають, щоб вони там жили, хоча в якомусь сенсі це навіть було б на користь, адже коти допомагали б боротися з пацюками.

Закликав кременчужан до таких дій активіст Геннадій Тертичний, він розповідав про те, що такі хатинки вже є в столиці й це дуже корисна справа.

 

 

"У столиці вже готуються до зими та встановлюють хатинки для котів. Кременчук, хто готовий допомогти, відгукніться? Потрібно показати, що ми не гірші, давайте для початку хоч декілька хатинок для тварин побудуємо. Пишіть, хто чим може допомогти. Для догляду за хатинками підключимо комунальне підприємство", - такий заклик активіст оприлюднив у соціальних мережах.

Звичайно, більшість кременчужан відгукнулися на таку пропозицію, і ось перша котохатинка з’явилася в Придніпровському парку.

Також сподіваємося, що це буде не єдина така домівка для котиків і деякі кременчужани навіть закликають комунальників повідкривати отвори в підвали, щоб маленькі пухнастики не мерзли взимку.

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация