Корупція в роті "Кременчук". Епізод 2.1. Захарченко обіцяє перевірити як до рук цивільного потрапив автомат

1 927 0
Корупція в роті "Кременчук". Епізод 2.1. Захарченко обіцяє перевірити як до рук цивільного потрапив автомат

Про це сьогодні очільник кременчуцької міліції повідомив, відповідаючи на запитання журналіста "Програми Плюс" щодо наявності в руках цивільної особи бойової зброї під час параду захисників під стінами міської ради.

Нагадаємо, що в публікації Корупція в роті "Кременчук". Епізод 2. Підробка документів. Контроль за зброєю відсутній? ми зазначали про пана Б., котрий у липні 2014 року, ще будучи цивільною особою та не поступивши на службу міліції, незаконно тримав у руках бойову зброю у строю міліціонерів роти "Кременчук" у присутності командира підрозділу Беркелі Олега.

Враховуючи, що постійним місцем дислокації роти "Кременчук" є, власне, наше місто, то зброя вказаного спецпідрозділу географічно має зберігатись на території органів міліції Кременчука. Відповідно, скоріш за все, автомат Калашникова до рук пана Б. міг потрапити із однієї з міліцейських зброярських кімнат міліції, розташованих у Кременчуці. При цьому інші із уже наведених раніше варіантів наявності в руках пана Б. ми теж не відкидаємо.

Читайте також:

Корупція в роті "Кременчук. Епізод 1. Безпілотники та тепловізори для полювання та рибалки - не для АТО. ВІДЕОсвідчення.

Корупція в роті "Кременчук". Епізод 2. Підробка документів. Контроль за зброєю відсутній?

 

 

 

 

Фото: видання Телеграф

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация