Як у міській галереї поєдналися урбаністика з різдвяними святами

1 081 0
Як у міській галереї поєдналися урбаністика з різдвяними святами

Сьогодні, 28 грудня, у приміщенні міської художньої галереї о 14.00 відбулося відкриття двох нових експозицій. У великій залі були представлені роботи трьох художників. На початку зали розміщено три роботи Юрія Лукіна. Цей художник хоча і був родом зі Свердловська, але більшу частину життя прожив саме у Кременчуці, працюючи на заводах. Така доля мала й відображення у роботах майстра, в яких він зображав саме індустріальні промислові види. Продовженням певної історії стали роботи вихованиці Юрія Лукіна – Валентини Крамаренко.

– Завжди є бажання, аби глядач щось відкрив нове для себе, а не просто побачив певні образи чи техніку художника. Тож, розміщення картин – це своєрідний квест, який ви можете пройти та скалсти для себе певну історію. Насправді, я дуже щаслива, що стільки можливостей існує зараз, і стільки молоді цікавиться мистецтвом у нашому місті. Що вони хочу стати художниками, розвиватися як творчі особистості, – розповіла художниця.


Читайте також: Яка ялинка краща: мирна чи військова. Фоторепортаж

– Все, що ви зараз можете бачити, завершає мій певний етап. Останнім подібним етапом для мене була пастель, і я в більшості випадків використовувала джазову тематику. Всі картини розійшлися, тому я більше не повертаюся до тієї тематики. Це залишиться неповторним. Так само і мої нові роботи. Акрил на полотні завершується ось цими картинами, тож на майбутнє у мене буде щось нове, нова тематика і нові засоби малювання, – продовжувала розповідати художниця.

Під час представлення картин, майстриня представила загалу і свого вихованця – Сергія Бордюга. Хлопцю 14 років, однак він вже впевнено робить розкадровку, не гірше художників, що закінчили художні академії. До того ж, самі сюжети коміксів якісно продумані, і містять сатиричні моменти. 

Традиційно, привітати з відкриттям виставки, вийшов відомий кременчуцький художник Микола Анісімов. Художник висловив багато теплих та приємних слів на рахунок робіт Валентини Крамаренко. І визнав, що Сергія вже теж можна називати молодим художником, адже така чіткість ліній та випрацьований почерк, надають його роботам дорослового вигляду.

У малій залі галереї було предствлено роботи учнів Кременчуцької дитячої художньої школи ім.О.Д.Литовченка.Виставка мала назву "Різдвяне диво". На загальний огляд представлені роботи, які вже отримали нагороди та визнання у Полтаві, а також частково зовсім нові роботи маленьких митців. З урочистою промовою для гостей виставки виступила заступник директора художньої школи. Учасники виставки, роботи яких були визнані найкращими, були нагороджені грамотами.

Нагадаємо, що відкрити для себе красу урбаністичного та різностильового мистецтва кременчу може кожен бажаючий до 28 січня.

Читайте також: 
Ви працюйте, а я полетів. Мер Кременчука Віталій Малецький відбуває на Новий Рік до Іспанії
 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация