Кабінетні "роботяги"! Діяльність мера Малецького та його заступників у серпні коштувала кременчужанам понад 600 тисяч гривень

715 0
Кабінетні "роботяги"! Діяльність мера Малецького та його заступників у серпні коштувала кременчужанам понад 600 тисяч гривень

Нашим кременчуцьким чиновникам просто гріх скаржитися на життя - їхній зв'язок із реальністю, як і почуття цієї самої, геть неочікуваної для нас усіх реальності, здається, зневоднилися за умов присутності в їх житті чималого фінансового фонтану. 

Навіть в умовах війни, яка так чи інакше вплинула на кожного пересічного мешканця нашого міста, починаючи від звичайного пенсіонера й закінчуючи представниками малого та середнього бізнесу, мер Віталій Малецький та його команда продовжують своє заможне життя. 

Відповідно до оприлюдненої нашими колегами з "Кременчуцької газети" інформації щодо заробітної плати мера та його восьми заступників за серпень все у них було класно. 

Більш того, дивлячись на, як завжди, шалені цифри, складається враження, що міський голова та його команда особисто ведуть боротьбу на передовій чи активну діяльність у Кременчуці, хоча такої насправді не було і ситуація у нашому місті, особливо з роботою та гуманітаркою бажає кращого. 

Особливо ніякої активності не спостерігалося з боку деяких віцемерів, зокрема заступника міського голови з питань культурних та спортивних Руслана Проценка. Йому нарахували 113 тис 718 грн (оклад – 6 344 грн, 1 325 грн - надбавка за вислугу років, 8 868 грн – надбавки, 9 542 грн – премії, відпускні - 25 852 грн, 5 330 грн - відрядження). На руки віцемер Проценко отримав 91 тис.  543 грн. І навіть він посів у рейтингу зарплат із такою сумою лише третє місце. 

Першу сходинку рейтингу зарплат за серпень посідає керуючий справами міськвиконкому Руслан Шаповалов із зарплатою "чистими" - 112 тис. 813 грн. Друге місце у секретаря міської ради Юрія Гриценка. За серпень він отримав 103 тис. 633 грн.

Сам же міський голова Віталій Малецький отримав за минулий місяць 60 тис. 649 грн. 

Багато? Не дивуйтеся, це стабільність. Наші чиновники завжди були людьми з апетитом і особливими примхами. Більш того, за копійки й у війну вони навряд чи працюватимуть, навіть дистанційно. 

Чиновниця з питань гуманітарних Ольга Усанова також отримала за серпень пристойну зарплату - 48 тис. 578 грн.

З економічними питаннями у нашому місті, відповідно до отриманих у минулому місяці коштів нашими чиновниками, також все супер. 

Ось, наприклад, віцемер з питань економічних Володимир Пелипенко отримав за минулий місяць майже 47 з половиною тисяч гривень. На вісім тисяч більше у начальниці фінансового управління міськвиконкому Тетяни Неіленко

Замикають рейтинг віцемер з питань житлово-комунального господарства Іван Москалик із зарплатою - 45 тис. 388 грн і заступник з питань будівництва Дмитро Кравченко. Останньому нарахували 43 тис. 547 грн.Читайте також: Мер та його заступники – при грошах, але Кременчук недовиконав бюджет на 113 мільйонів


Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация