Для кременчужан паливо подорожчає, але його стане більше: уряд послабив контроль за ціноутворенням

487 0
Для кременчужан паливо подорожчає, але його стане більше: уряд послабив контроль за ціноутворенням

Сьогодні, 18 травня, начальник Кременчуцької районної військової адміністрації Олег Лєднік повідомив про результати одного з останніх урядових засідань. Там прийняли рішення про відпуск цін і зменшення державного регулювання на паливно-мастильні матеріали.

До вчорашнього дня обмеження щодо цін на реалізацію нафтопродукції ще діяли, у зв’язку з чим мережі зберігали деякі запаси на своїх складах. Ажіотаж на пальне був пов’язаний з дефіцитом пального та з агресією рф – ракетними ударами по нафтобазах і НПЗ. Також були порушені логістичні маршрутки постачання пального.

Відпуск цін – це не обов’язково значне здорожчання. В уряду є заява про недопуск захмарних цін, тож спекулювати на цьому не повинні. Ситуація на ринку пального має вирівнятися, але для цього потрібен час.

За словами Лєдніка, у Кременчуцькому районі поки що діятиме обмеження на продаж палива. Його знімуть, коли ситуація з пальним не стабілізується. Нагадаємо, що не продаватимуть пальне водіям лише на АЗС оператора «Авіас». Проте є дві заправки цієї мережі, де бензин та дизель продаватимуть і фізичним особам.

 

Читайте також:

У Кременчуці та районі відсьогодні водіям обмежують продаж пального

Де можна купити паливо у Кременчуці? Не продаватимуть лише на одній мережі АЗСКоментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация