Кременчуцькі депутати попросили в уряду та президента гроші на відновлення ТЕЦ

626 0
Кременчуцькі депутати попросили в уряду та президента гроші на відновлення ТЕЦ

Сьогодні, 29 квітня, пройшло позачергове засідання депутатів Кременчуцької міської ради. За наявною в редакції інформацією, одне з питань, за яке проголосували, - це звернення до президента, Кабміну та Верховної Ради України.

У зверненні йшлося про фінансову та технічну допомогу для відновлення теплозабезпечення лівобережної частини Кременчука.


"Таке масштабне та потужне підприємство є стратегічно важливим для забезпечення нормальної життєдіяльності та функціонування мешканців міста Кременчука, адже забезпечує тепловою енергією та гарячою водою близько 120 тис. мешканців міста, навчальні, лікувальні, соціальні заклади та велику кількість підприємств (1500 юридичних осіб)".


Також депутати нагадали, як 24 квітня через обстріл російськими ракетами ТЕЦ отримало значні руйнування будівель, теплогенеруючого обладнання та інженерних систем.


"На цей час, вже очевидно, що в результаті агресії Російської Федерації нанесено матеріальну шкоду у дуже великих розмірах та наявних фінансових ресурсів ТОВ «КРЕМЕНЧУЦЬКА ТЕЦ» і коштів бюджету Кременчуцької міської територіальної громади недостатньо для відновлення роботи підприємства та стабільного тепло-, гарячого водопостачання споживачам опалювальний період.

З огляду на отримані масштабні руйнування та великий проміжок часу, яки необхідний для відновлення технічних потужностей підприємства, і, зокрема, як показує досвід, одним із оптимальних рішень є децентралізація системи опалення в лівобережній частині міста Кременчука.

Зважаючи на вищевикладене, з метою недопущення виникнення надзвичайної ситуації техногенного характеру, порушення нормальної життєдіяльності населення та захисту мешканців Кременчука, звертаємося з проханням надання технічної та фінансової допомоги з державного бюджету для відновлення теплогенеруючих потужностей ТОВ «КРЕМЕНЧУЦЬКА ТЕЦ».

Попередньо йдеться про 30 000 000 євро, і навіть якщо такі гроші вдасться отримати, то необхідно буде знайти можливості, щоб їх освоїти в умовах війни. Поки що рано казати про результативність звернення депутатів, але, на щастя, Кременчуку ще довго потрібно чакати початку опалювального сезону, і немає потреби терміново шукати способи зігріти свою оселю.

І з огляду на останні події, якщо вдасться відновити теплопостачання до початку опалювального періоду, то ще невідомо, скільки місто житиме з опаленням, але без гарячої води. Проте радує одне - депутати міськради солідарні з військовою адміністрацією щодо необхідності побудови котелень.Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация