Цивільне населення і підприємців Кременчука можуть відключати від газопостачання за борги

1 410 0
Цивільне населення і підприємців Кременчука можуть відключати від газопостачання за борги

Сьогодні, під час пресконференції заступника начальника Кременчуцької райвійськадміністрації Артема Даценка, обговорили питання відключення від газопостачання підприємців і громадян Кременчука та району.

За словами Артема Даценка, вчора працівники КРВА провели ряд робочих зустрічей із представниками ТОВ “Кременчукгаз-трейдінг” і ПрАТ “Кременчукгаз”. З’ясували, що під час воєнного стану відключати від газу не мають права лише об’єкти критичної інфраструктури. Всі інші, якщо мають борг, можуть стати кандидатами на позбавлення газопостачання, як декілька підприємців і ТОВ району.

Зокрема, 20 квітня збираються відключати від газу два підприємства, 21 квітня — ще одне, а третього травня газопостачання позбавлять товариство з обмеженою відповідальністю. У них ще є час, щоб розібратися з боргом.

Оскільки закінчився опалювальний сезон, попри чинний воєнний стан цивільне населення також можуть позбавляти блакитного палива за борги, про що повідомив заступник начальника КРВА.

Ці питання регулюються наказом №110 від 07.03 Міненергетики та постановою Кабміну №222 від 06.03. Передбачений порядок надання газу абонентам і контроль за споживанням цього газу.Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация