Це нам закон, а їм вседозволеність. На Полтавщині - прокурорський скандал з тендерними закупівлями

671 0
Це нам закон, а їм вседозволеність. На Полтавщині - прокурорський скандал з тендерними закупівлями

У Кременчуцькому районі – великий скандал навколо нардепа Мовчана та афішованої ним закупівлі для Омельницької ОТГ невеличкого тракторця «Білорус», який придбано за вартістю вдвічі дорожче, ніж воно того коштує.

На цей майже іграшковий трактор наші чиновники витратили з бюджету практично 1,2 мільйона гривень при тому, що величезний американський трактор «Джон Дір» або англійський «Armatrac» коштують набагато дешевше.

Далі слід сказати – що в історії Полтавської області – така подія, коли на тендері наварюють вдвічі більше, ніж все коштує – це вперше і раніше такого не було.

Зокрема, не було таких фактів корумпованості, про які в соціальних мережах повідомляє громадський активіст Олег Биков.

Пише ж він наступне.

«Настав час дивовижних історій, друзі ... про систему, що прогнила. Про те, як прокуратура міста Кременчука, перебуваючи в агонії, фактично блокує внесення відомостей до ЄРДР по Омельницькому трактору, використовуючи методи м'яко кажучи зовсім не процесуальні.

Так-так, це той самий трактор Білорус МТЗ-82.1, куплений за завищеною вдвічі ціною, про яку ми писали раніше. Ціна питання – 1 197 000 грн.

Я так розумію, що місцева прокуратура остаточно перетворилася на приватне підприємство, яке обслуговує інтереси окремих персонажів, вже навіть цього не приховують.

Не дивно, адже на одному із сабантуїв робітниць прокуратури під впливом чар "Бахуса" так і заявив: " - я успішний бізнесмен, що відбувся...".

Окремий привіт прокурору Полтавської області – Антону Столітньому. Чомусь гадаю, що без його відома цей злочинний саботаж не відбувається. Згадав уривок з його доповіді на сесії облради: "Полтавщина це як перлина, її тільки треба трішки причісати..." .

Ну нічого, ми внесемо дані в  ЄРДР через суд у порядку 303 КПК України. Кримінальну справу по злощасному трактору відкриють. Так що, МОЖЕТЕ ВЖЕ ЗАРАЗ підключати різних "дядечок" та "тіточок", щоб заблокувати процес у суді. Затягуйте у цю історію більше людей.

P.s. Громадськість має розуміти і знати, який нереальний опір відбувається навіть на стадії внесення відомостей до ЄРДР, вже не кажучи про вручення "підозри". Ось чому жодна з понад п'ятдесят кримінальних справ щодо розкрадання бюджету так і не дійшла до суду.»

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация