Під кінець року з держбюджету підкинуть Полтавщині трохи грошей на житло ветеранам з інвалідністю

110 0
Під кінець року з держбюджету підкинуть Полтавщині трохи грошей на житло ветеранам з інвалідністю

Вчора, 24 листопада, пройшло засідання Кабінету міністрів України. На ньому підготували ряд розпоряджень, одне з яких стосується Полтавської області. Йдеться про розподіл додаткового обсягу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату грошової компенсації за квартири сім’ям осіб, які мають статус ветеранів війни, або які мають інвалідність I-II груп, які настали внаслідок поранення, контузії… під час участі в антитерористичній операції тощо.

Відомо, що видатки зменшують у:

- програмі керівництва та управління у справах ветеранів – на 4 410 300 грн;

- програмі фінпідтримки ГО ветеранів на виконання загальнодержавних програм, заходів з відвідування військових поховань та з відзначення пам’ятних дат – на 3 600 000 грн;

- програмі заходів із психологічної реабілітації, соц. та проф. адаптації учасникам АТО, Революції Гідності тощо – на 7 158 600 грн.

Всі 15 000 000 грн, які забирають з програм, передають на компенсацію вартості житла. З цієї суми лише 210 134 грн направляють на Полтавську область.

Посилання на урядове рішення: https://www.kmu.gov.ua/npas/pro-pererozpodil-deyakih-vidatkiv-derzhavnogo-byudzhetu-peredbachenih-ministerstvu-u-spravah-veteraniv-na-2021-rik-ta-rozpodil-i241121-1482.

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация