Гроші Кременчука: у в’язницю чиновників не посадять. КП «ШРБУ» не буде купувати білоруський бітум за підвищеними цінами

1 154 0
Гроші Кременчука: у в’язницю чиновників не посадять. КП «ШРБУ» не буде купувати білоруський  бітум за підвищеними цінами

Адміністрація комунального підприємства «Шляхове ремонтно-будівельне управління»  не буде купувати для ремонту міських шляхів бітум у Білорусі за завищеними цінами. Натомість бітум для ремонту міських доріг закуповуватимуть  на Кременчуцькому нафтопереробному заводі.

Відповідну інформацію, що комунальне підприємство відмовилося купувати матеріали для ремонту доріг у Білорусі, оприлюднив міський голова Кременчука Віталій Малецький.

Читайте також: Гроші Кременчука: для ремонту шляхів бітуму куплять багато та без накрутки - "бітумний" скандал вплинув

Як відомо,  КП «ШРБУ» на початку року  провело тендер із закупівлі бітуму для ремонту міських шляхів. Сам тендер організаторами було виписано під купівлю бітуму, який виробляють на Мозирському НПЗ. Втім після втручання репортерів, які оприлюднили космічні ціни закупівель при більш дешевих міських пропозиціях, уже керівники Кременчука заявили про відмову від виграного тендера й відмову від купівлі матеріалів з Білорусі.  

Вважається, що в цьому випадку зусиллями громадськості та репортерів міських ЗМІ вдалося зекономити на купівлі матеріалів для ремонту міських доріг кошти у сумі понад один мільйон гривень.  

 

 

 

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация