Культурна спадщина для чиновників міста – не в пошані. За п’ять років галузь отримає 7,5 млн грн

302 0
Культурна спадщина для чиновників міста – не в пошані. За п’ять років галузь отримає 7,5 млн грн

На сайті виконкому Кременчуцької міської ради з’явилася ледь не найдешевша п’ятирічна програма, яку розглянуть 23 листопада на останній сесії цього року. Всього 7 507 200 грн збираються виділити на питання «Про затвердження програми з охорони культурної спадщини і збереження історичного середовища Кременчуцької міської територіальної громади на 2022-2026 роки».

На те, щоб знайти, вивчити та поставити на облік об’єкти культурної спадщини, чиновникам знадобиться 1 423 800 грн. За ці гроші пам’ятки отримають свої паспорти, а ті, хто працюють в Управлінні культури та туризму, їздитимуть до Полтави та Києва, щоб клопотати про включення міських об’єктів до Державного реєстру нерухомих пам’яток, та братимуть участь у семінарах і тренінгах.

На охорону об’єктів спадщини витратять 3 005 000 грн. У 2022 році за 250 000 грн музейники та чиновники проводитимуть розкопки, щоб уточнити дату заснування міста. Залишок від трьох мільйонів роздадуть КП «СКРП», КП «Благоустрій Кременчука» та КЖЕП «Автозаводське», щоб наступні п’ять років вони стежили за меморіальними дошками та іншими об’єктами історії, розташованими на території міста. Об’єкти громади (навколишніх сіл) сюди, вочевидь, не входять.

Ще 3 078 000 гривень підуть на те, що назвали чи не найулюбленішим словом представників міської влади – пропаганду. Саме так назвав розповсюдження знань з історії міста заступник міського голови Іван Москалик. Ці гроші витратять, зокрема, на встановлення пам’ятників, меморіальних дошок, табличок із QR-кодами, придбання комплектів окулярів віртуальної реальності (в програмі їх чомусь назвали віртуальними, але ні, вони будуть цілком матеріальними), а також друк путівників та виробництво телевізійних матеріалів на краєзнавчу тематику.

 

Читайте також:

Наші пріоритети: кременчужани заплатять 15 млн грн на заміну поштових скриньок, ліфтів і не тільки

Небачене! На оновлення труб та котельні в Кременчуці виділять 165 млн грн. Де шукати гроші – не зрозуміло


Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация