У нового посадовця поліції області Короля – королівське життя. Продасть квартиру в Києві й купить тут?

248 0
У нового посадовця поліції області Короля – королівське життя. Продасть квартиру в Києві й купить тут?

Сьогодні, першого листопада, під час селекторної наради т.в.о начальника поліції Полтавщини Артем Родигін представив особовому складу свого нового заступника – начальника кримінальної поліції Ігоря Короля.

Відомо, що до призначення Ігор Король обіймав посаду першого заступника начальника Департаменту внутрішньої безпеки Нацполіції України.

У службовця немає декларації кандидата на посаду, проте є щорічна, яку він опублікував 30 березня цього року. Відповідно до документа, в його дружини Ольги є 25% права власності на квартиру в Києві, також повністю в її розпорядженні є ще одна квартира в столиці. У Броварському, Бориспільському та Вишгородському районах Київської області в подружжя є земельні ділянки. Також у с. Зазим’я Броварського району вони будують дачний будинок площею 228 кв. м.

На дружину зареєстрований автомобіль Mitsubishi Outlander XL вартістю 280 000 грн, мотоцикл Yamaha Vino за 12 000 грн та мотоцикл КТМ 390 Duke за 100 000 грн. Ігор Король не володіє, але може користуватися автомобілем Lexus GX 470.

Він був єдиним заробітчанином у сім’ї у 2020 році. У Департаменті внутрішньої безпеки Нацполіції за рік заробив 694 262 грн. Там же отримав допомогу ветеранам – 1 500 грн. Також поліцейському видали в Департаменті 15 000 грн матеріальної допомоги, а в Управлінні праці та соцзахисту населення – 17 782 грн субсидії.

Готівкою зберігає 4 000 доларів.

Цінних паперів, корпоративних прав або нематеріальних активів у жодного члена сім’ї немає.Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация