Вітаємо! Річниця, як кременчуцька влада витратила 400 тисяч на проєкт, який «реалізувала» і заморозила

986 0
Вітаємо! Річниця, як кременчуцька влада витратила 400 тисяч на проєкт, який «реалізувала» і заморозила

Сьогодні, 28 вересня, у Кременчуці триває восьма сесія восьмого скликання Кременчуцької міської ради. На ній під час заслуховування депутатських запитів депутатка Лариса Гориславець повідомила про те, що один з проєктів Громадського бюджету офіційно завершили, а фактично – заморозили.

Ще у 2019 році кременчужани проголосували за встановлення сонячного фотоелектричного модуля у школі №2 на Ревівці, на вул. Богдана Хмельницького, 66. Майже три тисячі голосів місцеві мешканці віддали за те, щоб навчальний заклад у віддаленій частині міста перестав залежати від електроенергії з міста, яка часто давала збій.

Проєкт отримав статус «реалізований» на сайті Громадського бюджету ще п’ятого жовтня 2020 року. Рівно через тиждень – річниця. Офіційно повідомлення про енергетичну незалежність школи від міста опублікували на сайті Кременчуцької міської ради ще раніше – 24 вересня.

Але сонячні батареї досі не введені в експлуатацію, про що сьогодні зазначила Лариса Гориславець.

 

Читайте також: Гроші виділили, результату немає. Падіння без злетів Громадського бюджету

 

Тож депутатка попросила надати інформацію про те, чому цього досі не зробили, і все ж завершити роботи з установлення батарей. Її депутатський запит не підтримали. Більш детально – згодом.

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация