Кременчуку потрібно знову підвищувати вартість проїзду, щоб впровадити е-квиток

1 053 0
Кременчуку потрібно знову підвищувати вартість проїзду, щоб впровадити е-квиток

У Кременчуці підвищення вартості проїзду все ж не зумовлене тим, щоб впровадити систему електронних квитків на проїзд у громадському транспорті. Лише бажанням отримати більше грошей з мешканців міста, тим більше – в комунальному транспорті. Нагадаємо, що покататися на фіолетовому тролейбусі або автобусі з серпня коштує не дві, а цілих п’ять гривень – підвищення на 250%.

Хоча до цього члени виконкому повідомляли, що компанії, які готові керувати е-квитками в нашому місті, не співпрацювали з нами лише через низький тариф на проїзд. Мовляв, вони хочуть отримувати певну частку з кожного квитка – 10, 20 або більше копійок. І при проїзді за дві гривні це завеликий відсоток.

Сьогодні, відповідаючи на питання журналістів, міський голова повідомив, що компанії, які можуть взятися за встановлення валідаторів та підтримання системи е-квитка, хочуть завелику комісію: 3%, 5% або 10%. Для Віталія Малецького навіть це забагато, і, за його словами, нічого не залишиться міському тролейбусному управлінню.

Трохи математики: 3% від п’яти гривень – 15 копійок, 5% - 25 копійок. Якщо й це забагато, то доведеться знову підвищувати тариф, наприклад з п’яти до восьми гривень. І тоді, дійсно, 15 або 25 копійок КТУ не пошкодує. Але тоді кременчужани не подякують меру, який, вочевидь, чекає комісії в 1% - п’ять копійок.

Нагадаємо, що в Полтаві, де аналогічна вартість проїзду в громадському транспорті, вже затвердили впровадження е-квитка.

 

Читайте також: Відстаємо. У Полтаві запровадили електронний квиток, а в Кременчуці не хочуть економити

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация