Чотири компанії хочуть будувати котельні на Раківці. Одна з них – кременчуцька

1 045 0
Чотири компанії хочуть будувати котельні на Раківці. Одна з них – кременчуцька

Сьогодні у Кременчуці оголосили учасників двох тендерів по проєкту «Енергоефективна Раківка». У великій залі виконкому відкривали коробки та конверти з документацією від кожного з чотирьох учасників, переглядали документи, звіряли з необхідним переліком, уточнювали у представників компаній деталі тощо.

За словами членів тендерного комітету, один тендер передбачає створення двох котелень SCADA, які працюють на газі, другий – одну на біопаливі та створення індивідуальних теплових пунктів.

Учасники:

- зарубіжна компанія «Концорсіум Метатронік Крігер» подалася на обидва лоти;

- компанія Enco подалася на обидва лоти;

- кременчуцька компанія «Котлогаз» претендує лише на будівництво двох газових котелень;

- ТОВ «Енертекс» з Київщини претендує на обидва лоти, другий – у співпраці з іншою компанією.

Нагадаємо, що вже декілька років кременчужанам обіцяють побудову котелень на Раківці, і місто отримало кредит на 6 000 000 євро від Північної екологічної фінансової корпорації NEFCO. Віддаватимуть його з міського бюджету. Цілком можливо, що як міська влада просила в уряду погодження кредиту, так само потім проситиме його допомогти в тому, щоб розрахуватися з боргами.

 

Читайте також:

Депутати міськради на черговій сесії затвердять кредит НЕФКО по Крюкову. 6 млн євро на 10 років

КП «Теплоенерго» - про намір витратити понад 12 млн євро кредитних коштів на будівництво нових котелень

 

Якщо вдаватися в деталі, то на першому етапі будівництва планують створити дві газові котельні з повним автоконтролем. Під час другого поставлять біопаливну котельню, яка працюватиме на агропілетах. Третій етап – встановлення 122 індивідуальних теплових пунктів. Проєкт реалізують на базі КП «Теплоенерго». Його реалізація має забезпечити 25 000 мешканців Раківки теплом.

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация