У Кременчуці, на території гімназії № 20, буде майданчик для гри в городки вартістю 1 млн грн. ТЕНДЕР

1 154 0
У Кременчуці, на території гімназії № 20, буде майданчик для гри в городки вартістю 1 млн грн. ТЕНДЕР

На території Кременчуцької гімназії № 20 з'явиться новий сучасний майданчик для спортивних ігор. Платформу для гри в "городки" обіцяють побудувати до кінця цього року.

Як повідомляється на сайті публічних закупівель Prozorro, де оприлюднено тендер, вартість робіт складає 938 тисяч 906 гривень. 

Підрядники, які візьмуться за роботи, повинні встановити новий бордюр, вирівняти бетон, улаштувати покриття під тротуарну плитку й сам тротуар, а також поліуретанове й гумове покриття. Вони також мають виконати інші підготовчі та будівельні роботи, зокрема нанести розмітку та облаштувати малі архітектурні форми, якими не є урни та лавочки (принаймні про них не йдеться).

Хто візьме таке добре оплачуване замовлення, стане відомо після 10 вересня. 

У замовленні вказано, що спортивний майданчик призначений для гри, яка називається "городки". Як пише вікіпедія, це — рухома гра, що має на меті вибити битою певні фігури, складені з п'яти дерев'яних циліндрів, за межі ігрового квадрата.

 

 

Зазначимо, що даний проєкт буде втілено в життя в рамках Громадського бюджету 2020 року, який став одним із переможців, набравши 1709 голосів.

За словами його авторки Світлани Коваль, яка є директоркою ГО "Кременчуцька федерація городкового спорту" (ГО КФГС), цим спортом можуть займатися ВСІ!! І молоді, і старі, і спортивні, і люди з фізичними вадами здоров’я. Одночасно на двох квадратах городкових майданчиків можуть займатися від 2 до 12 спортсменів.

 

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация