Працівники виконкому Кременчука носитимуть респіратори суперзахисту. Замовили сотні

1 011 0
Працівники виконкому Кременчука носитимуть респіратори суперзахисту. Замовили сотні

До запровадження в Кременчуці суворого карантину й до того, що наше місто перефарбують із помаранчевої зони в червону, кременчуцькі чиновники старанно підготувалися, бо безпека - то головне, особливо коли власна. 

Відповідно до оприлюдненої на сайті публічних закупівель Prozorro інформації, виконавчий комітет Кременчуцької міської ради нещодавно придбав 700 штук респіраторів FFP3, які є ефективнішими, ніж одноразові маски та саморобні захисні засоби.

Відомо, що такі респіратори не захищають від вірусної інфекції, але затримують бактерії та рідини, які може виділяти людський організм при хворобі.

 

 

Також відомо, що респіратори FFP3 необхідні при взаємодії з хворими та в медичних закладах і, як виявилося, у виконкомі, щоправда, працівники якого з 15 квітня працюватимуть з обмеженнями, які затвердила сьогодні міська влада. 

Купив виконком засоби захисту у ФОП Радченко С.Ю. за 8400 гривень, тобто вартість одного респіратора - 12 гривень, і це оптимальна нині ціна. Але це було 13 квітня і наряд чи це остання закупівля респіраторів виконавчим комітетом, зважаючи на нинішню невтішну ситуацію навкруги. 

 

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация