Табори "Зоряний" і "Супутник" готуються приймати дітей. Шукають перевізника з люксовими автобусами!

1 035 0
Табори "Зоряний" і "Супутник" готуються приймати дітей. Шукають перевізника з люксовими автобусами!

Комунальне некомерційне підприємство "Дитячий заклад оздоровлення та відпочинку "Зоряний" готується до відкриття сезону, який у минулому році, через коронавірус, було зірвано. Керівництво табору сподівається, що СOVID-19 не стане черговою перешкодою, і кременчуцькі дітки матимуть змогу відпочити в таборі, подалі від міської метушні. 

Як буде - покаже лише час і епідеміологічна ситуація в країні та у місті зокрема. 

Водночас у таборі вже планують і вирішують деякі організаційні моменти. Відповідно до оприлюдненої на сайті публічних закупівель Prozorro інформації, вчора, 17 березня, підприємство оголосило тендер на послуги з перевезення до табору організованих груп дітлахів. 

 

 

За послуги з перевезення, які надаватимуться з травня по вересень 2021 року, замовник пропонує 720 тисяч 378 гривень. Згідно з тендерним завданням, виконавець має здійснити 147 рейсів за чотирьма певними маршрутами, протяжністю від 80 до 150 км.

 


 


 

Автобуси класу "люкс", яких буде декілька, везтимуть дітей до табору "Зоряний", де цьогоріч планується організувати чотири зміни, і в табір "Супутник" (там заплановано три зміни) на відпочинок і на екскурсію. Також перевізник має виконати кілька рейсів до ДЗОВ "Зоряний" з дорослими пасажирами у салоні, яких у таборі навчатимуть бути вожатими. 

 

 

Щодо самих автобусів, то вони мають бути справними і мати не менше ніж 45 місць для сидіння, які повинні знаходитися не близько одне від одного. 

До перевізника також вимоги серйозні, спираючись на короавірус. Перед поїздками ним має бути організований температурний скрінінг своїх працівників та учасників перевезення. Працівники перевізника повинні знаходитись в респіраторах (без клапану) або медичних масках, в тому числі виготовлених самостійно, так, щоб були закриті рот та ніс.

Перед кожним рейсом працівники перевізника повинні провести вологе прибирання транспортного засобу з використанням миючих та дезінфікуючих засобів, в тому числі в місцях контакту рук (поручні, місця сидіння, ручки тощо).

Організовані групи пасажирів повинні перевозитися досвідченими водіями, які мають стаж керування транспортним засобом не менше п’яти років.

Хто саме надаватиме послуги табору "Зоряний" та чи надаватиме взагалі, спираючись, що захворюванність на СOVID-19 тільки зростає, стане відомо на початку квітня.

 

Матеріали по темі:

Кременчуцький табір "Зоряний" закуповує картоплю на 450 тисяч гривень. На карантинний сезон?

Із карантину - відразу в табір "Зоряний"? Дітям уже замовили футболки майже за 200 тисяч гривень

Казус із картопелькою по 47 нічого не навчив? У кременчуцький табір "Зоряний" купили "золотий" цукор

Кременчуцький табір "Зоряний" і бенкет під час епідемії, або Як злити пів мільйона гривень

Замість дітей табір "Зоряний" годуватиме пенсіонерів-шанувальників Малецького. Збори перед виборами?

Буряк - по 19 грн/кг й огірки - по 32 гривні. Порожній табір "Зоряний" купляє вагони продуктів. Дорого!

 

 

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация