Кременчуцькі чиновники витрачають на ремонт своїх авто купу грошей з міського бюджету. Щороку

809 0
Кременчуцькі чиновники витрачають на ремонт своїх авто купу грошей з міського бюджету. Щороку

Наші кременчуцькі чиновники — дуже балувані. То ремонти їм подавайте дорогі, то меблі, то автомобілі, а на проблеми кричущі, яких у нашому місті більш ніж достатньо, грошей у міській казні переважно немає.

Проте всі витрати на міських чиновників розписані й на все кошти знайдуться. Наприклад, на ремонт і технічне обслуговування автівок працівників виконкому, але тільки тих, хто обіймає більш високі посади. Автівки чиновникам потрібні, щоб їздити у невідкладних справах протягом робочого дня або ж на обід чи з обіду. І все це за кошти платників податків. 

Відповідно до інформації, яка оприлюднена на сайті публічних закупівель Prozorro, виконавчий комітет Кременчуцької міської ради оголосив відкриті торги, які проведе за спрощеною процедурою, предметом закупівлі яких є послуги з ремонту і техобслуговування автівок.

Ідеться про суму 100 тисяч 58 гривень, запропоновану фірмам (чи підприємцям)-учасникам і про 8 автівок:  

Toyota Camry 2006 року випуску;

Chevrolet Lachetti 2005 року випуску;

Ford Focus 2007 року випуску;

Ford Fusion 2007 року випуску;

Skoda Oktavia 2003 року випуску;

Skoda Octavia 2008 року випуску;

УАЗ 3163-115 2008 року випуску;

Nissan Maxima 2005 року випуску.

Транспортні засоби, як бачите, не нові, так би мовити, "поношені" і щороку потребують ремонту. Здається, краще б нашим чиновникам подумати про придбання проїзного на тролейбус, який вони так хвалять, - і дешевше буде, і кременчужан будуть розуміти 100% краще. 

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация