(Не)карантинні закупівлі. У Кременчуці з коронавірусом боротимуться квітами за 1,5 млн грн?

1 721 0
(Не)карантинні закупівлі. У Кременчуці з коронавірусом боротимуться квітами за 1,5 млн грн?

Комунальне підприємство "Благоустрій Кременчука" виявило намір закупити під час пандемії коронавірусу й загальнонаціонального карантину, ні, не маски чи респіратори, як ви могли б подумати, а квіточки - і багаторічні, й ті,  які відійдуть у небуття вже пізньої осені або на початку зими...

Відповідно до оприлюдненої на сайті відкритих закупівель Prozorro інформації, на квіти вони вже готові були викласти 1 мільйон 702 тисячі 400 гривень з міського бюджету. 

Але після проведеного аукціону готові купити 28 одиниць рослин із суперкрутими назвами за 1 мільйон 556 тисяч 700 гривень.

І вгадайте, в кого купляють?

Звісно, в того, під кого, ймовірно, цей тендер і робили. Бо в нас у Кременчуці є лише один підрядник-ботанік, у якого комунальники роками купляють усі зелені насадження, які щороку висаджують уздовж тротуарів, у парках, скверах, загалом усюди, починаючи від височенних тополь і закінчуючи звичайними чорнобривцями.

Це відоме в місті ТОВ "Голландські троянди", яке належить Андрію Погрібному і яке за всі роки заробило тільки з нашого КП "Благоустрій Кременчука" більше 10 млн грн. 

І ось цього року комунальники, попри те, що в Кременчуці введено карантин задля профілактики поширення такого страшного вірусу як COVID-19, і попри те, що грошей наразі найбільше потребують медики та наші медзаклади, хочуть виділити більше півтора мільйона гривень на (увага!): газанію, катарантус, геліхризум, остеоспермум і ще ряд таких же елітних квітів із дивними назвами (інші найменування, які також важко вимовити, ви можете побачити під головним фото).

І накінець варто зазначити, що тоді як комунальне підприємство "Благоустрій Кременчука" хоче витратити 1 мільйон 556 тисяч 700 гривень на рослини, зокрема однорічні, з резервного фонду Кременчука на профілактику коронавірусу в місті було виділено перший раз майже стільки ж. 

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация