Роблять що хочуть, бо владі все одно! Теплоенерго знову віддає мільйони без конкурсу улюбленій фірмі

1 639 0
Роблять що хочуть, бо владі все одно! Теплоенерго знову віддає мільйони без конкурсу улюбленій фірмі

Кременчуцьке комунальне підприємство "Теплоенерго" знову без конкурсу, тобто просто й без усіх необхідних процедур підписало договір на суму понад 1 мільйон гривень на технічне переоснащення зі встановленням погодного регулювання та заміною ХВО котельні у кварталі № 620, що знаходиться на вул. Приходька, в Крюкові. Підряд добровільно віддали улюбленій фірмі! 

Про це повідомляється на сайті відкритих закупівель Prozorro.

 

 

Переможцем у цьому "недотендері" стала улюблена столична фірма комунальників, єдина в усьому всесвіті, бо інших просто немає, — "Стікс-Оіл Інжиніринг", яка має достатньо багато темних плям в історії своєї діяльності і неодноразово потрапляла в різні кримінальні справи. 

Зокрема рік тому вона була фігурантом у кримінальному провадженні за ч. 2 ст. 364 КК України (зловживання службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки). 

Фірму підозрювали, що вона методом економії змонтувала на Третьому Занасипу в Кременчуці стару трубу замість нової, таким чином добряче "наваривши" на цьому за попередньої згоди керівництва КП "Теплоенерго". 

 


Під час досудового розслідування встановлено, що 18 грудня 2018 року до Кременчуцького відділу поліції надійшов рапорт про те, що службові особи Кременчуцької міської ради та Комунального підприємства «Теплоенерго» (ЄДРПОУ 31700972) при виконанні ремонтних робіт котельні, яка знаходиться на Третьому Занасипу, по вул. Мічуріна, 89А в м. Кременчуці, придбали за бюджетні кошти металеву трубу діаметром 820 мм, товщиною стінки 8 мм та довжиною 92 метри за ціною 500 000 гривень.

Вона була у використанні, але в актах виконаних робіт та договорах на придбання вказаної продукції зазначена як нова. 

Таким чином, у діях службових осіб вбачаються ознаки зловживання службовим становищем, що спричинили тяжкі наслідки.


 

Також відомо, що ТОВ "Стікс-Оіл Інжиніринг займалося Розробкою схеми оптимізації роботи централізованої системи КП "Теплоенерго" майже за мільйон  — 999 999 гривень. Якби це був мільйон, комунальники мусили б оголосити тендер і визначати переможця на конкурентних торгах.

Але навіщо? 

І ось тепер. Знову. Людям  — високі тарифи, чиновникам — гроші та "солодкі" підряди просто так, без знижок і всього іншого. Саме так учора, 26 лютого, кременчуцьке комунальне підприємство "Теплоенерго" і зробило. 

Без конкурсу віддало 1 млн 723 тис. 765 грн  (з міського бюджету) київській фірмі за роботи, які ще не розпочалися. Бо в договорі прописано, що після його укладання підрядник отримує 95% від усієї суми замовлення. Роботи заплановано закінчити 3 квітня цього року.

 

 

P.S. Усього ТОВ "Стікс-Оіл Інжиніринг" отримало від КП "Теплоенерго" більше 32 мільйонів гривень. 

P.P.S. Такі витрати КП "Теплоенерго", які дозволяють при  шалених тарифах на опалення не оголошувати конкурси в тендерах на мільйони, а віддавати бюджетні кошти наліво й направо, але обраній фірмі, є вже закономірністю. На жаль. Це тенденція, на яку знову ж таки, на жаль, чхати і керівництву даного комунального підприємства, і нашій нинішній владі, яка так хоче, так хоче допомогти кременчужанам зменшити їхні платіжки за компослуги, але не знає як, при цьому дозволяючи своїм підлеглим влаштовувати таке відверте беззаконня...

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация