Солодке місце. Головний освітянин Полтавщини Харченко поступиться місцем прибульцям із Харкова

1 386 0
Солодке місце. Головний освітянин Полтавщини Харченко поступиться місцем прибульцям із Харкова

Очільниця Департаменту освіти Полтавської ОДА Олена Харченко йде з посади. Про це стало відомо сьогодні, 13 лютого. 

Як повідомила радниця голови Полтавської ОДА Катерина Маркечко виданню "Зміст", звільнення Олени Харченко пов’язане з реорганізацією департаментів у Полтавській ОДА.

Голова ПОДА 17 січня Олег Синєгубов підписав розпорядження «Про упорядкування структури Полтавської облдержадміністрації». Після реалізації розпорядження без посад залишаться кілька керівників департаментів та управлінь ОДА.

Реорганізація Департаменту освіти і науки ПОДА в Департамент освіти і науки, молоді та спорту ПОДА передбачає приєднання Управління сім’ї, молоді та спорту ПОДА. І тепер Олена Харченко стала першою, хто залишає посаду за власним бажанням.

На черзі – очільники ще трьох департаментів та Управління.

Наразі тимчасово виконує обов’язки директорки Департаменту освіти і науки ПОДА Галина Власюк. Вона є заступницею очільника Департаменту та начальницею управління загальної середньої, дошкільної, спеціальної освіти, фінансової та кадрової роботи.

Згідно з декларацією Олени Харченко, яку вона подала 12 лютого, в минулому році вона отримала 538 тис. 836 грн заробітної плати як директорка Департаменту (це близько 44 тисяч гривень щомісяця) та 33 тис. 699 грн як викладачка «Полтавського центру професійно-технічної освіти».

Як пише видання «Полтавщина», Олена Харченко стала директоркою Департаменту освіти і науки Полтавської ОДА у 2016 році.

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация