Кременчуцький краєзнавчий музей відкриють у 2021 році. Після додаткового ремонту за 11 млн грн

1 043 0
Кременчуцький краєзнавчий музей відкриють у 2021 році. Після додаткового ремонту за 11 млн грн

Кременчуцький краєзнавчий музей — єдиний музей у Кременчуці, який було відкрито в 1975 році та в якому останні десять років проводили капітальний ремонт, продовжуватиме дізнаватися, що то таке ремонт і реставрація. А ремонтуватимуть його й у наступному 2020 році. 

Принаймні про це повідомляє сайт відкритих закупівель "Prozorro", на якому оприлюднена нова тендерна документація по Кременчуцькому краєзнавчому музею.

 

Читайте також: Красиві вітражі відтепер прикрашають Кременчуцький краєзнавчий музей

 

Так, стало відомо, що комунальне виробниче підприємство "Кременчуцьке міське управління капітального будівництва" уклало договір на реконструкцію будівель нашого музею з деякими змінами з уже відомою в місті фірмою — ПП  "Кремінбуд" (засновник і керівник Погасій Б.Ф.), робітники якої вже виконують там деякі роботи.

Вони фактично завершили ремонт підвалу та першого поверху. І хоч обіцяв підрядник завершити ремонт у цьому році, коштів, виділених йому в декілька разів менше, ніж зазначалося в угоді, не вистачило. Тож ремонт музею знову легким помахом руки перекидається на наступний рік. 

 

 

Роботи, які фірма проводила в листопаді цього року й буде продовжувати аж до кінця наступного 2020 року, комунальники оцінили в 12 млн 370 тис 45 гривень.

Згідно з кошторисом, працівники ПП "КремінБуд" виконали в листопаді 2019 року робіт на 550 тисяч гривень, у грудні ще виконають на 530 тисяч гривень і таким чином уже отримають мільйон.

У 2020 році з бюджету міста планується виділити майже 11 млн грн, зокрема, на оплату робіт у господарчій будівлі (це додаткові витрати), на облаштування огорожі, теплових мереж, озелення та малі архітектурні форми тощо. 

 

Читайте також: У музей космонавтики планують придбати експонати й керхер, а в художню галерею - телевізор і проектор

 

Загалом же з 2016 року на ремонт музею було підписано договорів на суму 25 мільйонів гривень. За такі кошти вже давно можна було б побудувати нове приміщення з нуля, але швидке вирішення проблем - не для наших чиновників. 

 
 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация