Кременчуцький автомобільний завод все ще у лідерах, АЛЕ ВЖЕ НЕНАДОВГО ?

1 200 0

Адміністрація ПАТ «АвтоКрАЗ» оприлюднила статистику виробництва вантажівок у вересні 2015 й за період з січня по вересень 2015 року. Загальний результат - за 9 місяців нинішнього року на підприємстві виготовлено 984 автомобілі та один причеп.

Минулорічні показники виробництва за цей  же період – за 9 місяців 2014 року на ПАТ «АвтоКрАЗ» виготовили автомобілів – 894 шт.

Загальний підсумок виробничих зусиль можна порахувати досить легко.

І він такий – у вересні  цього року на заводі виготовили 141 вантажівку.

У вересні минулого року, за відкритими статистичними даними,  на автозаводі випустили  161 вантажний автомобіль.  Загальний зріст обсягів виробництва  у % до відповідного періоду минулого року  сьогодні – 110,1%.

Але ще  місяць тому, за показниками січня-серпня, цей же показник складав 115 відсотків.  Тобто бачимо, як починається депресія, яка далі піде по зростаючій.  

Загальний же підсумок із заводської статистики – обсяги виробництва зменшуються і вже за даними жовтня ми побачимо зростання у 105 відсотків, за даними листопада – 100, а за даними грудня 2015 року – буде лише 95%.

Втім це лише припущення, яке з дуже великою долею вірогідності станеться. Тим більше, що проблеми кременчуцького автомобільного нині нікому не цікаві.

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация